Prevádzkovo priemyselný areál v Trnave na predaj 1,500,000 €

Ponúkame na predaj prevádzkovo priemyselný areál o celkovej výmere 7784m2, ktorý sa nachádza na Nitrianskej ulici v krajskom meste Trnava na jeho juhovýchodnom okraji, s výborným napojením na diaľničný privádzač BA-ZA. Centrum mesta je vo vzdialenosti cca 2km. V okolí sa nachádzajú priemyselné areály. Areál je prístupný z miestnej komunikácie. Objekty v areáli sú využívané na administratívne a skladovacie účely. Nezamestnanosť v danej lokalite je do 5 %. V okolí je priemerná hustota obyvateľstva. Terén je rovinatý, areál je napojený na verejné rozvody vody, kanalizácie a elektrickej energie. Areál má vlastnú plynovú kotolňu, ako zdroj zemného plynu slúži oceľový zásobník. Z hľadiska dopravy je zastávka MHD do 5 minút chôdze. Železničná stanica je vo vzdialenosti 1,50 km. V bezprostrednom okolí sa nenachádza žiadna prírodná lokalita. V okolí je bežná hlučnosť od dopravy. V areáli nie je možnosť ďalšieho rozšírenia výstavby. Nehnuteľnosti sú prenajímané. Nehnuteľnosti sú primerane udržiavané. Vypracovaný je znalecký posudok zo dňa 04.04.2018 so všeobecnou hodnotou 1 890 000,-eur.    

Areál pozostáva z nižšie uvedených objektov: sociálno – prevádzková budova o výmere 460m, sklad č.1 o výmere 325m2, sklad č.2 (pozostáva zo skladu a dielne (hala so sedlovou strechou) a skladu materiálu(hala s pultovou strechou) o výmere 1845m2, sklad č.3 (nový sklad) o výmere 1306m2

Sociálno prevádzková časť objektu je nepodpivničený dvojpodlažný objekt. Objekt založený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 40 cm. Stropy sú železobetónové montované z panelov. Schody železobetónové s povrchom z keramickej dlažby. Strecha je jednoplášťová plochá z krytinou z pozinkovaného vlnitého plechu. Klampiarske konštrukcie strechy - žľaby, zvody a oplechovanie komínov sú pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie sú z hliníkového plechu. Fasádne omietky sú striekané na báze umelých hmôt. Vnútorné povrchy stien sú vápenné štukové omietky. Podlahy na prízemí sú z keramickej dlažby, podlahy v kanceláriách na poschodí sú laminátové. V sociálnych priestoroch sú podlahy z keramickej dlažby. Vstupné dvere sú plastové, vnútorné dvere sú hladké plné i presklené. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvádzač je s ističmi. Rozvody vody sú z pozinkovaného oceľového potrubia, rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Vykurovanie je ústredné teplovodné s oceľovými vykurovacími panelmi. V sociálnych priestoroch sú bežné zariaďovacie priestory - WC misy, umývadlá, sprchy. V kuchynke na poschodí sa nachádza kuchynská linka na báze dreva s nerezovým drezom. Vek objektu - rok 1985 bol určený miestnym zisťovaním a posúdením stavebno technického stavu objektu.

Sklad č.1 je nepodpivničený prízemný objekt založený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 30 cm. Zastrešenie je oceľovými priehradovými nosníkmi, strešnú krytinu tvorí vlnitý pozinkovaný plech. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná sú prevažne jednoduché oceľové. Dvere a vráta otváravé plechové plné. Podlahy sú z cementového poteru. Elektroinštalácia svetelná i motorická. Rozvod vody je z pozinkovaného potrubia. Fasádne omietky sú vápenno-cementové hladké, vnútorné vápenné hladké. V prednej časti objektu je kancelária firmy, ktorá ju má v prenájme, ktorá má plávajúcu podlahu, plastové vstupné dvere a okno a pec na tuhé palivo s podhľadom zo sadrokartónu. Vek objektu - rok 1972 bol určený miestnym zisťovaním a posúdením stavebno technického stavu objektu.

Sklad č.2 – sklad a dielňa (hala so sedlovou strechou)- časť objektu nepodpivničený prízemný objekt. Objekt založený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 40 cm. Stropy sú z pohľadových dosiek, ktoré sú zavesené na spodných pásovinách strešnej konštrukcie. Strecha je jednoplášťová sedlová z krytinou z pozinkovaného vlnitého plechu. V sklade je oceľové schodisko pre vstup do 2. NP prevádzkovej budovy. Klampiarske konštrukcie strechy - žľaby, zvody a oplechovanie komínov sú z pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie sú taktiež z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú striekané na báze umelých hmôt. Vnútorné povrchy stien sú vápenné hladké omietky. Podlahy na prízemí sú z cementového poteru. Vstupné dvere sú plastové, vnútorné dvere sú hladké plné i presklené. Vráta sú plechové. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvádzač je s ističmi. Rozvody vody sú z pozinkovaného oceľového potrubia, rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Vykurovanie je ústredné teplovodné AB registrami.

Sklad č.2 - sklad materiálu(hala s pultovou strechou) - časť objektu je nepodpivničený prízemný objekt. Objekt založený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál hrúbky 40 cm. Stropy sú z azbestocementových dosiek, ktoré sú zavesené na spodných pásovinách strešnej konštrukcie. Strecha je jednoplášťová pultová z krytinou z pozinkovaného vlnitého plechu. Klampiarske konštrukcie strechy - žľaby, zvody a oplechovanie komínov sú z pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie sú taktiež z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú striekané na báze umelých hmôt. Vnútorné povrchy stien sú vápenné hladké omietky. Podlahy sú z cementového poteru. Vstupné dvere sú plastové, vnútorné dvere sú hladké plné i presklené. Vráta sú plastové. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom aj drevené zdvojené. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvádzač je s ističmi. Rozvody vody sú z pozinkovaného oceľového potrubia, rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Vykurovanie je ústredné teplovodné AB registrami. V sociálnych priestoroch sú bežné zariaďovacie priestory - WC misy, umývadlá, sprchy. Vek objektu - rok 1985 bol určený miestnym zisťovaním a posúdením stavebno technického stavu objektu.

Sklad č.3 - nový sklad je nepodpivničený prízemný objekt. Objekt založený na základových pätkách z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie z oceľových stĺpov medzi ktorými je do výšky 2,50 m murivo z kvádrov hrúbky 30 cm. Nad výšku 2,50 m je obvodový plášť z pozinkovaného plechu s tepelnou izoláciou. Objekt je bez stropu. Strecha je sedlová. Krytina je z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie strechy - žľaby, zvody a oplechovanie komínov sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú vápenné štukové. Vnútorné povrchy stien sú vápenné hladké omietky. Podlahy sú z cementového poteru. Vráta sú plechové. Objekt je bez okien. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvádzač je s ističmi. Rozvody vody sú z pozinkovaného oceľového potrubia, rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Objekt je nevykurovaný. Sklad bol daný do užívania kolaudačným rozhodnutím, ktoré vydalo Mesto Trbnava pod zn.: OŽP-5733/4/Kš dňa 17.12.2001. V sociálnych priestoroch sú bežné zariaďovacie priestory - WC misy, umývadlá, sprchy. Vek objektu - rok 1985 bol určený miestnym zisťovaním a posúdením stavebno technického stavu objektu.

Celková cena predaja je 1 500 00,-eur. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. 0948 509025. Ostatné informácie budú poskytnuté pri osobnej obhliadke.


Prevádzkovo priemyselný areál v Trnave na predaj
Trnava
Slovakia
Typ ponuky: Na predaj
Ing. Juraj Drobný
Drobný Reality

M: 0948 509025
Kontaktovať agenta
Prevádzkovo priemyselný areál v Trnave na predaj
Trnava
Slovakia
Typ ponuky: Na predaj
Ing. Juraj Drobný
Drobný Reality

M: 0948 509025
Kontaktovať agenta

Ak máte záujem o prehliadku tejto ponuky, prosím, vyplňte formulár nižšie. Na Vašu žiadosť budeme reagovať čo najskôr. Uveďte ďalšie poznámky alebo pripomienky, ktoré potrebujeme vedieť o vašej žiadosti.

 
Prevádzkovo priemyselný areál v Trnave na predaj
Trnava
Slovakia
Typ ponuky: Na predaj
Ing. Juraj Drobný
Drobný Reality

M: 0948 509025
Kontaktovať agenta

Ak by ste chceli poslať túto ponuku priateľovi, o ktorom si myslíte, že by mohol mať záujem, vyplňte prosím nižšie uvedený formulár. Ak chcete odoslať túto ponuku viacerým priateľov, zadajte každý e-mail oddelený čiarkou v poli "Email priateľa".

 
Prevádzkovo priemyselný areál v Trnave na predaj
Trnava
Slovakia
Typ ponuky: Na predaj
Ing. Juraj Drobný
Drobný Reality

M: 0948 509025
Kontaktovať agenta